Nasze gospodarstwo położone jest w malowniczej miejscowości Myczkowce. To jedna z najstarszych bieszczadzkich wsi mieszcząca się w województwie podkarpackim, w powiecie leskim, w gminie Solina.


Ta niewielka miejscowość wypoczynkowa słynie z Jeziora Myczkowieckiego powstałego dzięki budowie zapory wodnej na rzece San. Liczne atrakcje turystyczne całej okolicy zapewniają wypoczynek dla ciała i ducha o każdej porze roku.


Do Państwa dyspozycji pozostawiamy osobny dom podzielony na dwa oddzielne segmenty. Każda z części posiada w pełni wyposażona kuchnie do przygotowywania posiłków. Ponadto, w jednej z części znajduje się kominek, który uprzyjemni czas wieczorami. W naszym gospodarstwie znajduje się także 5 domków letniskowych z dwoma poziomami dla 4-5 osób.


Dodatkowymi atrakcjami są dwa place zabaw dla dzieci, mini zoo z egzotycznymi zwierzętami, trzy stawy rybne, ścieżki spacerowe, zadaszona altana z miejscem na ognisko, grill oraz boisko do siatkówki i koszykówki.

 


Oferujemy również salę do gier ze stołem bilardowym, stołem do tenisa i piłkarzyki, która jest dodatkową atrakcja szczególnie w deszczowe dni.
Nasze gospodarstwo bierze udział w licznych konkursach i może pochwalić się zdobyciem dwóch nagród:
II Nagroda Dyrektora Generalnych Lasów Państwowych w XI Ogólnopolskim Konkursie Agro-eko-turystycznym „Zielone Lato 2004”
I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Agro-eko
-turystycznym „Zielone Lato 2004”

 

 

Wakacje z rodziną

Do naszego gospodarstwa zapraszamy rodziny z dziećmi. Dla najmłodszych przygotowaliśmy szczególne atrakcje, które umilą pobyt i nie pozwolą na nudę.

Dla wedkarzy

Dla miłośników wędkowania przygotowaliśmy 3 stawy rybne.
Łowiska przeznaczone są dla gości Gospodarstwa.

Mini zoo

Jedną z głównych atrakcji naszego gospodarstwa jest Mini Zoo. W zagrodach mogą Państwo zobaczyć ptaki i zwierzęta domowe oraz egzotyczne.

Atrakcje regionu

Przez Myczkowce prowadzi sieć szlaków spacerowych i ścieżek przyrodniczych. Główna atrakcją stanowi Jezioro Myczkowieckie o powierzchni 2 km kw.