O nas

Nasze gospodarstwo położone jest w malowniczej miejscowości Myczkowce. To jedna z najstarszych bieszczadzkich wsi mieszcząca się w województwie podkarpackim, w powiecie leskim, w gminie Solina.

Ta niewielka miejscowość wypoczynkowa słynie z Jeziora Myczkowieckiego powstałego dzięki budowie zapory wodnej na rzece San. Liczne atrakcje turystyczne całej okolicy zapewniają wypoczynek dla ciała i ducha o każdej porze roku.

Do Państwa dyspozycji pozostawiamy osobny dom podzielony na dwa oddzielne segmenty. Każda z części posiada w pełni wyposażona kuchnie do przygotowywania posiłków. Ponadto, w jednej z części znajduje się kominek, który uprzyjemni czas wieczorami. W naszym gospodarstwie znajduje się także 5 domków letniskowych z dwoma poziomami dla 4-5 osób.

Dodatkowymi atrakcjami są dwa place zabaw dla dzieci, mini zoo z egzotycznymi zwierzętami, trzy stawy rybne, ścieżki spacerowe, zadaszona altana z miejscem na ognisko, grill oraz boisko do siatkówki i koszykówki.

Oferujemy równiez salę do gier ze stołem bilardowym, stołem do tenisa i piłkarzyki, która jest dodatkową atrakcja szczególnie w deszczowe dni.

Nasze gospodarstwo bierze udział w licznych konkursach i moze pochwalić się zdobyciem dwóch nagród:

II Nagroda Dyrektora Generalnych Lasów Państwowych w XI Ogólnopolskim Konkursie Agro-eko-turystycznym „Zielone Lato 2004”

I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Agro-eko

-turystycznym „Zielone Lato 2004”